Krzysztof Górlicki

Część ludzi kojarzy mnie z telewizji. Niewielu wie, że pierwszy program komputerowy napisałem w wieku kilkunastu lat. I pewnie gdybym na studiach nie trafił do radia to dziś pracowałbym jako inżynier programista. Komputery i grafika komputerowa były i będą zawsze moją wielką pasją. Równoległą do dziennikarstwa.

Oprócz pracy w mediach od kilku lat uczę produkcji i dziennikarstwa multimedialnego. W latach 2010-2014 na Uniwersytecie Jagiellońskim i Collegium Civitas. Od 2014 w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i  Szkole Animacji 3D Animatricks.

W 2015 roku po raz kolejny postanowiłem połączyć doświadczenie, wiedzę i jedną z pasji. Tak powstał niezwykły projekt – Visuala Lab. Jestem z niego bardzo dumny:-)  Więcej o mnie …

Piotr Kaczmarek

Doskonałość można osiągnąć nie wtedy, kiedy nie ma już nic do dodania, ale wtedy, kiedy nie można nic już zabrać – to moje  motto życiowe.

 

Konrad Sikorski

Moją pasją jest muzyka. To dzięki niej trafiłem do mediów. Najpierw do radia, potem pojawiła się kolejne miłości – internet i obraz. Teraz, dzięki cyfrowej technologii, możliwościom i wiedzy staram się łączyć te światy. Do pracy wykorzystuję wcześniejsze doświadczenia. Przez wiele lat pracowałem jako producent i szef produkcji w portalu Onet.pl. Dołączyłem do Visuala Lab w roku 2015 roku. W życiu kieruję się dewizą: rób to, co kochasz.

Człowiek z Księżyca

Mówią o mnie człowiek, który ma tyle pomysłów ile gwiazd na niebie. Pewnego dnia postanawia je wszystkie policzyć. Wyrusza w podróż, która staje się celem życia. I tak od wielu lat, krąży po galaktyce szukając sensu i weny, co jakiś czas natrafiwszy na nie.

To było wyjątkowe i niezapomniane przeżycie, ale trwało zaledwie chwilę, ponieważ mieliśmy dużo pracy do wykonania. Widoki były po prostu nadzwyczajne.

Komentarze są zamknięte.